ارسال شده در تاریخ :

بدینوسیه از کلیه سهامداران محترم شرکت سیمان قاین ( سهامی عام ) و یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که راس ساعت 10 صبح روز چهار شنبه مورخ 1400/02/15 در محل سالن اجتماعات شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری (IGI) واقع در تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهار راه قائم مقام فراهانی، پلاک 334 برگزار میگردد، حضور به هم رسانند.

شایان ذکر است حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری، مجمع با حضور 15 نفر برگزار خواهد شد. لذا ضمن تشکر از سهامداران حقیقی، درخواست می شود با مشاهده همزمان جلسه مذکور از طریق سایت www.qayencement.com و عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری، هیئت مدیره را در برگزاری مجمع در زمان مقرر مساعدت نمایند. ضمناً سهامداران گرامی می توانند سوالات خود به صورت پیامک به شماره 09021749220 ارسال نموده تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد.

سهامداران محترم جهت مشاهده برخط جلسه مجمع میتوانند در روز برگزاری مجمع از طریق سامانه سهامداران شرکت سیمان قاین اقدام نمایند.

دستور جلسه :

  • استماع گزارش هیئت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1399/12/30
  • بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورت سود و زیان و صورت وضعیت مالی برای سال مالی منتهی به 1399/12/30
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و علی البدل و تعیین حق الزحمه ایشان برای سال مالی منتهی به 1400/12/29
  • تعیین روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های شرکت
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد

آگهی دعوت به مجمع عمومي عادي سالانه صاحبان سهام سال مالی منتهی به 1399/12/30 شركت سيمان قاین (سهامي عام) در روزنامه اطلاعات

هیئت مدیره شرکت سیمان قاین - سهامی عام