اخبار داخلی شرکت

دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده صاحبان سهام سال منتهی به 1400/12/29

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت سیمان قاین (سهامی عام) و یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده این شرکت که رأس ساعت 14 عصر روز یکشنبه مورخ 1401/02/18 در محل سالن اجتماعات شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری IGI واقع در تهران - خیابان شهید مطهری بعد از چهارراه قائم مقام فراهانی پلاک ۳۳۴ برگزار می گردد، حضور به هم رسانند.

شایان ذکر با توجه به ابلاغیه شماره 166547/ 121 مورخ 1400/10/04 سازمان بورس اوراق بهادار، حضور در جلسه مذکور علاوه بر به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر از جمله کارت ملی معتبر و وکالت نامه یا معرفی نامه، تنها با ارائه کارت واکسیناسیون و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر خواهد بود.

ضمنا سهامداران گرامی که امکان حضور در جلسه را ندارند میتوانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.qayencement.com لینک ورود به جلسه را دریافت و به صورت مجازی و آنلاین مشاهده نمایند و همچنین اطلاعات مورد نظر خود را از سامانه کدال به نشانی www.Codal.ir دریافت نمایند.

همچنین سهامداران گرامی میتوانند سوالات خود را از طریق سامانه پیامکی شماره 09021749220 مطرح نموده تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ظوابط مجامع اقدام گردد.

    دستور جلسه :
  • استماع گزارش هیئت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1400/12/29
  • برسی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورت وضعیت مالی و حساب سود و زیان منتهی به 1400/12/29 تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت و تعیین حق الزحمه ایشان برای سال مالی منتهی به 1401/12/29
  • انتخاب اعضای هیئت مدیره
  • تعیین حق حضور اعضای هیئت مدیره
  • اصلاح ماده 21 اساسنامه ( شرایط حضور در مجامع و مشارکت در رأی گیری )
  • تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده می باشد

سهامداران محترم و یا وکلا و نمایندگان قانونی آنان می توانند جهت دریافت برگ ورود به جلسه و با در دست داشتن اصل اوراق سهام و کارت ملی تا یک روز کاری قبل از برگزاری مجمع به محل دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران - خیابان سهروردی کوچه شهید حمید قدس ( اندیشه 2) پلاک 69 طبقه دوم مراجعه نمایند.